Popup image

AHOJ

Získaj zľavu 10% na prvý nákup. ;)
Prihlás sa na odber noviniek a o pripravovaných produktoch,
špeciálnych akciách a sem-tam aj o novinkách zo zákulisia sa dozvieš ako prvá.

Nakupuj

NAŠA MISIA

Našou misiou je móda, ktorá búra hranice stereotypov. Prelína športové s každodenným, vyznáva voľnosť v myšlienkach aj prístupe, odkrýva pôvab každej z nás. Pilierom našich kolekcií je nadčasovosť, taká potrebná v súčasnom šatníku.

Vo svojom athleisure vyznaní nesľubujeme nič, čo samy nemôžeme ponúknuť. Dôraz na detail, výber najvyššej kvality, punc štýlu, a to všetko zabalené do harmónie, v ktorej sa kontrasty dopĺňajú a povrchy splývajú. To je Athleeya. Sme perfekcionistky zamerané na posledný detail. Každý šev, každý odtieň, každé balenie musia byť dokonalé. Iba tak vieme poskytnúť ten najvýnimočnejší zážitok.

Vyznávame férové podnikanie a gentlemanské dohody. Dbáme na kvalitu, nie kvantitu. Dôležitý je pre nás prístup plný pochopenia, podpory. Sme presvedčené, že krása sa neskrýva v krivkách ženského tela, ale vo vnútri. Naše kolekcie sú len prostriedkom, ako tento pôvab odkryť. V sebavedomom obale, pri každej možnej príležitosti.

Berieme ohľad na životné prostredie, podporujeme lokálnych výrobcov a distribútorov, vyhľadávame kvalitu, ktorá je funkčná a estetická zároveň.

ATHLEEYA. ANYTIME, ANYWEAR.

ZOZNÁM SA S NAMI

SLAVKA MACKANIČOVÁ

Slavka pôsobila ako architektka. Okrem toho má vyštudované módne návrhárstvo a vždy túžila po tom, aby sa mu mohla v živote venovať viac. Miluje svet dizajnu a má úžasný cit pre kombinácie materiálov a farieb. Modelom dodáva noblesu a nádherný finálny vzhľad.

PETRA HARACHOVÁ

Petra sa počas práce v korporátnom svete venovala produktovému marketingu. Teraz svoje skúsenosti vkladá do značky Athleeya. Okrem toho je jej vášňou ashtanga joga, ktorá ju životom sprevádza už 6 rokov. Pri príprave modelov dbá na ich funkčné využitie a pohodlný feeling.

NÁŠ PRÍBEH

“Obidve máme skúsenosti z iných oblastí, vďaka čomu sa výborne dopĺňame. Zoznámili sme sa pri zariaďovaní môjho bytu, s ktorým mi Slavka ako architektka pomáhala. Následne sme každá išla svojou cestou. V hlavách sme však obe mali túžbu vytvoriť raz niečo vlastné, niečo, čo urobí radosť ženám a prepojí krásne s užitočným. Až náhodné stretnutie spôsobilo, že sme sa odhodlali skĺbiť svoje dve vášne – moju jogu a Slavkin dizajn – do vlastnej značky athleisure oblečenia. A tak vznikla Athleeya.“
Petra
DOPRAVA PRI NÁKUPE NAD 90 EUR V RÁMCI SR A ČR ZDARMA | VRÁTENIE DO 30-TICH DNÍ NAKUPUJ