ATHLEEYA: PRE VŠETKY, KTORÉ MAJÚ ŠTÝL

Milujeme život v meste, jeho pulzujúcu atmosféru, pohyb, šport, kávičkovanie, priateľov, módu. Chceme sa páčiť, cítiť sa dobre, byť štýlové za každých okolností, či sedíme v office, alebo meditujeme s kamoškou na joge. Aj preto sme hľadali také oblečenie, v ktorom vydržíme cez deň pracovať a potom si vybehneme rovno zacvičiť.  V zahraničí nás nadchol funkčný módny štýl athleisure a naša značka Athleeya bola na svete. Nie úplne odrazu, trvalo to dva roky, ale už vtedy sme cítili, že je to niečo, čím chceme žiť.

Rýchly život v meste chceme vychutnávať, nie sa naháňať. Sme natoľko odvážne, aby sme vedeli skombinovať štýlové legíny do open space kancelárie, neváhali si v nich užívať slobodu pri čítaní knihy v obľúbenej kaviarni, aby sme sa následne vybrali na hodinu pilates a cítili sa mimoriadne trendy. Móda nás sprevádza pri každej našej činnosti a dodáva nám pocit sebavedomia, komfortu a vlastnej identity. Aj preto je athleisure štýl tým pravým – pre nás, aktívne ženy, ktoré sa vedia oceniť.

Život bez kompromisov

Athleisure pre nás stelesňuje módu, keď si už nemusíme vyberať medzi komfortom a štýlom. Je pre nás dôležité zachovať si svojský štýl, cítiť sa pohodlne a zároveň šik. Athleisure je tak odpoveď na otázku, ako skĺbiť pracovný program s voľným časom a nebehať do práce s veľkou taškou plnou športových vecí a naopak. Milujeme tú slobodu kombinovania, fantázie, odvahy, pričom neupúšťame zo svojich nárokov na kvalitu, dizajn a komfort. Vieme, čo chceme, a neuspokojí nás nič, len víťazstvo.

Ako využiješ našu kolekciu

Značka Athleeya sa v našich hlavách rodila posledné dva roky, keď sme intenzívne pracovali na premyslenom dizajne, vyberali sme správne materiály, farby, strihy, a to všetko popri zamestnaní.

Aj samotné názvy našich produktov preto vyjadrujú aktivitu, pre ktorú sme ich dizajnovali, no ty ich hoď na seba práve vtedy, keď ti to najviac vyhovuje: Coffee taster legíny si môžeš obliecť na kávu, City breaker legíny využiješ do mesta alebo na víkendový výlet. Groove it crop top odporúčame na tanečný parket, Ladies night tielko na drink s kamoškami a našu On the road bundičku si vezmi kamkoľvek na cestu.😊

Z čoho šijeme kolekcie?

Na kvalite materiálov si dávame naozaj záležať, je pre nás akousi alfou-omegou. Materiály vyberáme prevažne v Taliansku a Nemecku, no všetko navrhujeme a šijeme lokálne. Zaujíma nás proces, nielen samotný výsledok.

Hlavný materiál, z ktorého šijeme legíny a podprsenky, obsahuje vlákno LYCRA® XTRA LIFE™. Lycre vďačíme za pôvabnú siluetu, ktorú vyčaruje každej z nás. Lycra je super v tom, že udrží tvar po každom jednom nosení či praní, dlho vydrží, má výbornú odolnosť, je veľmi príjemná na dotyk a na tele pôsobí ako druhá koža. Tento tenký materiál sa dokáže prispôsobiť akýmkoľvek krivkám, no má výnimočnú kryciu schopnosť, takže sa nemusíš obávať, že by nebodaj vykukli drobné nedokonalosti tvojho tela. Apropo, každá z nás je krásna, tak pri pohľade do zrkadla hľadajme len pozitíva. 😉

Keď sme dlhé večery sedeli pri vytváraní Athleeya kúskov, želali sme si vytvoriť najmä plne funkčnú a štýlovú kolekciu. Aj preto vždy pristupujeme k navrhovaniu modelov tak, aby boli ženské a nadčasové, to je naša filozofia. Ľahko kombinovateľné kúsky na každý deň, ktoré vynosíš do práce, na stretnutie s kamarátkou, na tréningy. V sieťkovom GROOVE IT crop top napríklad pretancuješ noc bez starostí, že máš spotené tričko, ktoré sa ti lepí na telo.

Aj preto nás najviac teší, že Athleeya je láska na prvý dotyk a pristane každej z nás.

Ten pocit musíš zažiť na vlastnej koži…

Prihlás sa na odber nášho newslettra a budeš vedieť o každom novom blogu a novinkách, ktoré máme pripravené.

1 komentár
  • Vyzerá to výborne, držím palce do ďalšej tvorby, dúfam, že znovu prekvapíte niečím trendovým a krásne využiteĺným.

Pridaj komentár

Tvoja emailová adresa nebude publikovaná. Povinné položky sú označené *