MÓDNY ŠTÝL ATHLEISURE DORAZIL AJ K NÁM. ŽENY OKÚZLILA SLOVENSKÁ ZNAČKA.

Nazri do svojho šatníka. Koľko vecí z neho nosíš? Teraz je ten pravý čas ho troška prevetrať. V móde je minimalizmus s dôrazom na kvalitu. Možno si už počula o athleisure. Moderný štýl, ktorý v sebe kombinuje ľahkosť športového oblečenia s outfitom vhodným do mesta aj na pracovný pohovor.

Slovenské značky? Sme na svetovej úrovni.

S nápadom na vlastnú značku, ktorá by ženy obliekla v athleisure duchu, prišli Petra a Slavka. A vznikla Athleeya. Kvalitná slovenská značka, ktorá šije všetky kúsky na Slovensku a kladie dôraz na ekologickú stránku výroby. „Prelína športové s každodenným, vyznáva voľnosť v myšlienkach aj prístupe, odkrýva pôvab každej z nás. Pilierom našich kolekcií je nadčasovosť, taká potrebná v súčasnom šatníku,“ dopĺňajú Petra a Slavka.

Slow fashion – ušetri miesto v šatníku

Je načase prestať impulzívne nakupovať len preto, že nás zláka výhodná cena. Pri výbere do šatníka treba konať uvážlivo. „Na všetko, čo si ideme kúpiť sa treba pozrieť z pohľadu nositeľnosti. Napríklad drahé šaty – stoja veľa a vieme si ich obliecť párkrát, na špeciálne príležitosti. Oproti tomu sú basic, slow fashion kúsky, ktorých cena sa tiež na prvý pohľad môže zdať vyššia, no ak si ju prerátame na počet nosení, rýchlo pochopíme, že mať takýto kúsok sa v šatníku oplatí, pretože je nositeľný kedykoľvek,“ vysvetľujú. V skratke platí, čo si vieš obliecť niekoľkokrát a aj v inom outfite, to do šatníka patrí. Athleeya pre ženy navrhuje práve takéto modely. „Dbáme na kvalitu, nie kvantitu.“ Slow fashion nie je len trend, slow fashion je životný štýl.

ATHLEEYA. ANYTIME, ANYWEAR.

Starostlivý výber látok sa začína na nemeckých a talianskych výstavách. Látka so špeciálnou úpravou LYCRA pri dotyku pôsobí ako druhá koža. Pri športovaní či prechádzke mestom dodáva pocit slobody a neviazanosti. „Jednoducho, v hlave sa mi premieta, kam ešte pôjdem namiesto priania, aby som už rýchlo bola doma a vyzliekla sa.“

Lesklé materiály? Sem s nimi!

„Mnoho zákazníčok je najskôr prekvapených, keď zistí, že materiály, z ktorých šijeme sú väčšinou lesklé. Lesklý materiál majú spojený s niečím nepríjemným. Dajte šancu lesku, dodajú vám iskru,“ hovoria návrhárky. Kým našli správne odtiene, trvalo to veľmi dlho. Výsledná farebná kolekcia vás nadchne. „Sme presvedčené, že krása sa neskrýva v krivkách ženského tela, ale vo vnútri. Naše kolekcie sú len prostriedkom, ako tento pôvab odkryť. V sebavedomom obale, pri každej možnej príležitosti.

Na beh, jogu, bicykel alebo do kaviarne či práce

Oblečenie od Athleeya využiješ na všetky možné príležitosti, ktoré ti napadnú. Kombinovať sa dajú na rôzne spôsoby, tipy nájdeš v našom blogu. Ak máš napríklad po práci hodinu jogy, hneď ráno sa môžeš pohodlne obliecť do legín, skombinovať ich s topom a bundou. A po práci hup, žiadne prezliekanie, hneď si pripravená na jogu a po joge s kamoškou na kávu.

Poď si teraz prezrieť naše kúsky. Ak máš otázky, sem s nimi. Pýtaj sa, naplníme tvoju zvedavosť. Píš cez Messenger, Instagram alebo na mail.

 

Pridaj komentár